Führer und Verführer
In de indrukwekkende film Führer und Verführer wordt ingezoomd op het werk van Adolf Hitlers propagandaminister Joseph Goebbels. Zijn opruiende propaganda heeft er mede voor gezorgd dat miljoenen mensen de dood in werden gejaagd, waaronder zes miljoen vermoorde joden. Vanaf de zogenaamde Anschluss (annexatie) van Oostenrijk in maart 1938 doet de krachtige propagandamachine van Joseph Goebbels zijn werk. Het beleid van de nationaalsocialisten vindt op ongekend niveau bijval. Als duidelijk wordt dat Hitler vastbesloten is Europa in een barbaarse oorlog te verwikkelen, ziet Goebbels zich gedwongen zijn strategie – tot dan gericht op veiligheid – te veranderen. Hij wil niet uit de gratie te raken bij de dictator die hij verafgoodt en richt zich op het radicaliseren van de aanhang en het misleiden van het Duitse volk met onder meer antisemitische films zoals ‘De Eeuwige Jood’. Tot aan de ondergang van Nazi-Duitsland in mei 1945, blijft Goebbels wanhopig vechten voor het imago van het fascisme.
Wanneer
- Donderdag 19 september 2024 19.00 - 21.04 uur Info & Tickets
- Vrijdag 20 september 2024 21.00 - 23.04 uur Info & Tickets
- Zaterdag 21 september 2024 18.45 - 20.49 uur Info & Tickets
- Zondag 22 september 2024 19.25 - 21.29 uur Info & Tickets
- Dinsdag 24 september 2024 14.30 - 16.34 uur Info & Tickets
- Woensdag 25 september 2024 19.30 - 21.34 uur Info & Tickets
- Voorstellingsdatum